Karlovarská krajská komise Fyzikální olympiády

Předseda

RNDr. Jan Thomas
První české gymnázium v Karlových Varech
Národní 25, 360 20 Karlovy Vary
tel.: 353 501 130
E-mail: thomas@gymkvary.eu

Členové

Mgr. Vítězslav Kubín
Gymnázium
Nerudova 7, 350 02 Cheb
tel.: 739 322 319/220
E-mail: kubin@gymcheb.cz

Mgr. Michal Štěpánek
Gymnázium
Studentská 1205, 363 01 Ostrov nad Ohří
tel.: 353 433 761, 353 612 753
E-mail: stepanek@gymostrov.eu

RNDr. Hana Veselá
Gymnázium
Husitská 2053, 356 11 Sokolov
tel.: 359 807 341
E-mail: hana.vesela@gymso.cz

Mgr. Hana Trhlíková
předsedkyně OK FO Sokolov
Základní škola
Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
tel.: 725 711 183
E-mail: Trhlikova@atlas.cz

Mgr. Pavel Černý
předseda OK FO Cheb
3. základní škola
Malé nám. 3, 350 02 Cheb
tel.: 354 422 408
E-mail: cernypavel@seznam.cz

Okresní komise Fyzikální olympiády v Karlovarském kraji

Okresní komise FO Karlovy Vary

RNDr. Jan Thomas
předseda
První české gymnázium v Karlových Varech
Národní 25, 360 20 Karlovy Vary
tel.: 353 501 130
E-mail: thomas@gymkvary.cz

Mgr. Jan Poula
Základní škola
Poštovní 19, 360 01 K. Vary – Tuhnice
tel.: 353 226 408
E-mail: poulajan@centrum.cz

Mgr. Michal Štěpánek
Gymnázium
Studentská 1205, 363 01 Ostrov nad Ohří
tel.: 353 433 761, 353 612 753
E-mail: stepanek@gymostrov.eu

Mgr. Karel Fiala
Základní škola
Poštovní 19, 360 01 K. Vary – Tuhnice
tel.: 353 226 408
E-mail: karel.fiala@centrum.cz

Okresní komise FO Sokolov

Mgr. Hana Trhlíková
předsedkyně
Základní škola
Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
tel.: 725 711 183
E-mail: Trhlikova@atlas.cz

Mgr. Ludvík Kareš
Základní škola
Rokycanova 258, 356 01 Sokolov
tel.: 353 624 484
E-mail: Ludvik.Kares@2zs-sokolov.cz

Mgr. Gabriela Zalubilová
gymnázium
Husitská 2053, 356 11 Sokolov
tel.: 359 807 325
E-mail: gabriela.zalubilova@gymso.cz

Okresní komise FO Cheb

Mgr. Pavel Černý
předseda
3. základní škola
Malé náměstí 3, 350 02 Cheb
tel.: 354 422 408
E-mail: cernypavel@seznam.cz

Mgr. Jan Dirlbeck
Gymnázium
Nerudova 7, 350 02 Cheb
tel.: 354 435 517/224
E-mail: dirlbeck@gymcheb.cz

Mgr. Jitka Markgrafová
5. ZŠ Cheb
Matěje Kopeckého 1, 350 02 Cheb
tel.: 354 430 643
E-mail: Markgrafova@seznam.cz